Seznamte se se mnou

Dobrý den, mé jméno je Hedviga a tvorbě webových stránek se věnuji od roku 2015. "Pod klávesnicí" mi prošlo přes 200 různých (a zajímavých) projektů mých klientů.

Možná mě budete znát jako administrátora a experta ve skupině Divi CZ/SK, anebo na mém LinkedIn profilu. Napsala jsem i pár hodnotných článků o designu.

V online světě jsem aktivní a stejně aktivně se postavím k tvorbě vašeho nového moderního webu. Stačí vyplnit kraťoučký dotazník, připojit texty a do pár dnů bude hotovo :).

Pokud zrovna nepracuji, zřejmě na mě narazíte brouzdat se po hradech a zámcích, anebo někde na procházce v přírodě :).

Mnoho z vás, kteří mě sledují nějaký pátek, si mohou pokládat otázku, proč jsem se rozhodla pro tento projekt - tvořit weby levně a rychle. Je to velmi jednoduché - přicházím s tím, co trh potřebuje. Zjistila jsem, že zdaleka ne všichni podnikatelé potřebují promyšlené weby, které běžně dělám. Ne všichni mají +35tisíc na promyšlený a kvalitní web. A ne všem by se taková investice vyplatila.

Mám za sebou velké weby, ale také mnoho menších webů. Proto vím, jak malý podnikatelé přemýšlí a co je pro ně důležité. Naslouchám potřebám a zkrátka jsem se smířila s tím, že ne vždy +40 hodin práce na vyšperkovaném webu je to, co podnikatel zrovna potřebuje.

Mnoho z nich naopak potřebuje web rychle, bez (pro něj zbytečné) komunikace a ladění. A za cenu, která mu nezruinuje rozpočet. Slyším je a proto vedle svých promyšlených webů, dělám levné weby pro ty, kteří zrovna takovou službu hledají.

Avatar photoAvatar photoAvatar photo

Přidejte se k mým spokojeným klientům

a mějte svůj nový web, který vás bude profesionálně prezentovat